Pure Powder nr 3


15.11.2016
Aktualności
Narciarze i snowboardziści, którzy w październiku odwiedzili imprezy z serii Pure Powder Tour, mogli zobaczyć już trzecią edycję drukowanego rocznika Pure Powder. Magazyn nie tylko zwiększył swoją objętość, ale podobnie jak poprzednie numery, charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wydawniczą, niesamowitymi zdjęciami i inspirującymi historiami.
 
 
Magazyn Pure Powder
Wydawcy „Pure Powder” to grupa pasjonatów, która postawiła sobie za cel stworzenie magazynu najwyższej jakości, mogącego bez kompleksów zająć na półce miejsce obok tego typu pozycji oferowanych czytelnikom w krajach alpejskich, za oceanem czy w Skandynawii. Jakość i dbałość o szczegóły można zauważyć na wielu płaszczyznach - począwszy od unikalnych, tworzonych wyłącznie na użytek magazynu treści, przez niepublikowane wcześniej zdjęcia od najlepszych fotografów światowej sławy, nowoczesny i atrakcyjny skład graficzny, dobór papieru, a skończywszy na druku na najlepszych maszynach drukarskich.
 
Magazyn Pure Powder nr 3
 
Najnowsza edycja magazynu to już jego trzecia odsłona, a wydawnictwo zdążyło zyskać sobie grono wiernych fanów. Czytelnicy znajdą w nim materiały stworzone przez polskich narciarzy i snowboardzistów, a także zdjęcia polskich fotografów specjalizujących się w uwiecznianiu freeride’u.
 
Andrzej Bargiel Pure Powder
 
Redakcja dużo miejsca poświęciła Andrzejowi Bargielowi oraz jego zakończonej sukcesem i rekordem wyprawie po trofeum Śnieżnej Pantery, zajrzała za kulisy polskiej narciarskiej wyprawy na szczyt Muztagh Ata w Chinach, a także sprawdziła jak jeździ się na nartach i surfuje na norweskich Lofotach.

Okar Enander Pure Powder

Dodatkowo przeczytać można wywiad z Oskarem Enanderem, jednym z czołowych światowych fotografów freeride’owych, poznać bliżej Fabiana Lentscha i historię jego szalonego, terenowego kampera, którym przemierza świat w poszukiwaniu śniegu, a także przeczytać znacznie więcej ciekawych i inspirujących historiiMagazyn „Pure Powder” trafił już do sprzedaży internetowej za pośrednictwem Powdershop.pl, wystarczy kliknąć tu: http://bit.ly/PurePowderNR3.

Jednocześnie, magazyn będzie można także nabyć w całej Polsce w salonach Empik. Najnowsze informacje dotyczące dostępności magazynu znajdują się na fanpage’u magazynu na Facebooku: https://www.facebook.com/powderpl.
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3
Pure Powder nr 3


Nasi partnerzy