24.03.2017
Galeria
02.03.2017
Aktualności
Źleby Łukowej Doliny w Jasnej ponownie goszczą czołówkę freeriderów z całego świata. Już  3 marca  na Chopoku po raz piętnasty odbędą się legendarne zawody Jasna Adrenalin, które są zarazem edycją Freeride World Qualifier (FWQ). W tym roku zakwalifikowanych zostało 80 zawodników z całego świata a główna nagroda wynosi 10 tys. euro.  
20.02.2017
Aktualności
Wszyscy to znamy… Na dworze mróz, a w górach… wiadomo, jeszcze większy…Po kilku godzinach wędrówki przez śnieżną zamieć każdy czuje już w nogach te kilka kilometrów wędrówki.  Grupa entuzjastów potrzebuje odpoczynku. Kopią więc jamy, stawiają namioty, zapalają palnik gazowy, na którym szykują herbatę, posilają się liofilizowanym jedzeniem i spędzają noc, która na zawsze pozostanie w ich pamięci. Gotowy scenariusz wielu emocjonujących zagranicznych filmów... a wszystko to na wysokości 1751 m n.p.m.
30.01.2017
Aktualności
Teraz każdy może zostać testerem nart Völkl! Jak co roku rusza wielki test tour firmy VOELKL 
15.11.2016
Aktualności
Narciarze i snowboardziści, którzy w październiku odwiedzili imprezy z serii Pure Powder Tour, mogli zobaczyć już trzecią edycję drukowanego rocznika Pure Powder. Magazyn nie tylko zwiększył swoją objętość, ale podobnie jak poprzednie numery, charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wydawniczą, niesamowitymi zdjęciami i inspirującymi historiami.    
28.09.2016
Aktualności
Tradycją imprez z serii Pure Powder Tour są wystawy najnowszego sprzętu freeride'owego, które poprzedzają projekcje filmowe. Także w tym roku osoby przybyłe na nasze wydarzenia będa miały okazję zapoznać się z nowościami przygotowanymi przez producentów!
24.09.2016
Aktualności
W tym roku trailery zaczęły pojawiać się wyjatkowo późno, co juz zaczęło budzić nasze obawy. Koniec końców pojawiło sie ich całkiem sporo, i co najważniejsze jest kilka prezentuujących bardzo wysoki poziom. Poniżej prezentujemy wam to, co udało nam się w w sieci wyszperać. Najlepsze pozycje zobaczymy oczywiście podczas Pure Powder Tour, resztę pewnie bedzie można zobaczyc w internetach:)
24.09.2016
Aktualności
Już 2 października w Krakowie rusza III edycja cyklu Pure Powder Tour – serii festiwali dedykowanych entuzjastom jazdy na nartach i snowboardzie poza trasą. Oprócz Krakowa, imprezy odbędą się także w Katowicach, Rzeszowie, Warszawie, Poznaniu oraz Zakopanem. Na widzów czeka szeroki i zróżnicowany program filmowy, wystawy sprzętu freeride’owego, a także spotkanie z Andrzejem Bargielem. Światło dzienne ujrzy również trzeci numer drukowanego magazynu Pure Powder.

Nasi partnerzy