Salomon Rocker Ski Camp 18-12.01.2014

1 post / 0 new
Ostatni wpis
banana
Awatar użytkownika banana
Offline
Dołączył: 06.12.2013
Salomon Rocker Ski Camp 18-12.01.2014
 
 
Po zeszłorocznym sukcesie oraz dużym zainteresowaniu Freeride Camp’em pod Grossglocknerem w Heiligenblut w Austrii, postanowiliśmy nie tylko kontynuować wydarzenie, ale też rozszerzyć jego program. W tym sezonie Freeride Camp zamienia się w SALOMON Rocker Ski Camp. Na opanowanie techniki jazdy w każdych warunkach składać się będzie wielozadaniowy trening.
Dlatego do Freeride’u dołączają dwie równie popularne w środowisku narciarskim dyscypliny – Ski Touring i Race.
 
Imprezie patronuje SALOMON Polska. Partnerami Ski Campu są: INTERSPORT Polska S.A, GROSSGLOCKNER BERGBAHNEN TOURISTIK w Heiligenblut, PIEPS, Broken Music Agency.
 
 
Termin: 18 - 25 stycznia 2014
 
Miejsce: Heligenblut, Austria
 
 
Informacje ogólne:
- Dla wszystkich uczestników,  którzy wykupią promocyjny pakiet tygodniowy w okresie 18-25 stycznia 2014 - zniżka na skipass  50%  oraz 12% na nocleg w dowolnie wybranym miejscu regionu Heiligenblut
- W ramach pakietu promocyjnego uczestnicy będą mogli wziąć udział w darmowych szkoleniach z zakresu jazdy freeride, skitour i race (codziennie w godz. 9:00-12:30)
- Arena freeride dla początkujących i zaawansowanych w regionie narciarskim Grossglockner Heiligenblut
- Tereny skitourowe o zróżnicowanym stopniu trudności z możliwością wycieczek na okoliczne trzytysięczniki
- Wydzielony teren dla treningu slalomu
- Jazda sportowa. Treningi slalomu poprowadzi zawodnik konkurencji alpejskich – Maciej Kominko – trener narciarstwa alpejskiego (zajęcia bezpłatne w ramach wykupionego pakietu promocyjnego w godz. 9:00 – 12:30)
- Freeride. Doskonalenie techniki jazdy w warunkach freerie poprowadzi zawodnik freeride – Andrzej Osuchowski – trener narciarstwa alpejskiego (zajęcia bezpłatne w ramach wykupionego pakietu promocyjnego w godz. 9:00 – 12:30)
- Szkolenie skitourowe. Zajęcia poprowadzi zawodnik skitour – Andrzej Bargiel – instruktor narciarstwa alpejskiego (zajęcia bezpłatne w ramach wykupionego pakietu promocyjnego w godz. 9:00 – 12:30)
- Istnieje możliwość wynajęcia miejscowego przewodnika góskiego z uprawnieniami UIAGM – po preferencyjnych cenach, bezpośrednio w ośrodku Heiligenblut (wycieczki skitourowe, freeride)
- Od poniedziałku do piątku przy pośredniej stacji kolejki gondolowej można bezpłatnie testować narty z kolekcji Salomon 2014 (race, allmountain, women, freeride)
- W trakcie trwania Campu będzie można zapoznać się z zasadami autoratownictwa w centrum PIEPS oraz obejrzeć akcje ratunkowe odkopywania zasypanego przez lawinę przy pomocy detektorów lawinowych i psa ratownika
- Podczas Campu będą dla nas grali DJ z Broken Music Agency
- Na czas trwania campu lokalna sala koncertowa zamieni się w Club Ski Campu (do dyspozycji uczestników od poniedziałku do piątku). Codziennie wieczorem zapewniamy oprawę muzyczną, lekki posiłek i piwo oraz konsultacje z trenerami.
- Na koniec zapraszany uczestnikó do udziału w zawodach Salomon Rocker Ski Challenge 2014 (race, skitour, freeride)
 
 
Szczegółowe informacje oraz program dostępne na:
 
 
Rezerwacja:
 
Aby wziąć udział w campie należy wykupić promocyjny pakiet skipass + nocleg  na okres 18-25 stycznia 2014.
 
Przy zakupie pakietu w podanym terminie cena skipass’u obniżona jest o połowę i wynosi 90€ (cena regularna 180€). Zniżka na cenę noclegu w podanym okresie  wynosi 12% i uzależniona jest od miejsca zakwaterowania.
 
Warunkiem skorzystania z promocyjnych cen jest wykupienie całego pakietu (skipass+nocleg) poprzez rezerwację on-line.
 
Podczas dokonywania rezerwacji pakietu w danym okresie ceny skipassu oraz noclegów będą automatycznie obniżone (-50% skipass, -12% nocleg).
 
 
 
Zapraszamy ! :)

Nasi partnerzy